Blog

Jak dobrać rozmiar koszulki w sklepie internetowym?

Wyobraź sobie sytuację… przeglądasz Internet wzdłuż i wszerz i twoim oczom ukazuje się on. Idealny t-shirt. Już klikasz „kup teraz”, kiedy twoim oczom ukazuje się komunikat „wybierz rozmiar”. Zaczynasz się zastanawiać „S czy M?”, „A jak będzie za ciasna?”. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji?

Czytaj również: aktualne wymiary grafik na Facebooku! (więcej…)

Czytaj więcej

Siatkówka: Kalendarz imprez sportowych. Gdzie i kiedy zagra reprezentacja Polski?

Mamy dla Was kalendarz wydarzeń sportowych 2017 siatkarzy, mistrzów Świata. Gdzie i w tym  roku nasi siatkarze zagrają najważniejsze mecze? W kalendarzu sportowym kibica siatkówki na czerwono zapisana jest data pierwszego meczu Ligi Światowej 2017: Brazylia – Polska. (więcej…)

Czytaj więcej

Ile waży metr kwadratowy koszulki?

Niektórzy z nas wybierając koszulkę dokładnie sprawdzają z jakiego jest materiału, jakim rodzajem szwów została uszyta a inni patrzą też na gramaturę materiału. Gramaturę? A co to takiego? Czy jest naprawdę istotna przy wyborze koszulki?

Czytaj również: aktualne wymiary grafik na Facebooku!

(więcej…)

Czytaj więcej

Zastrzeżony numer

Numer zastrzeżony – niekoniecznie musi wiązać się to z telefonem komórkowym. Numery są zastrzegane również w klubach sportowych, aby uhonorować w ten sposób najbardziej zasłużonych sportowców reprezentujących barwy danego klubu. Czytaj również: aktualne wymiary grafik na Facebooku! Na przykład w F1 FIA – Międzynarodowa Federacja Samochodowa, postanowiła zastrzec numer 17, z którym jeździł Jules Bianchi. […]

Czytaj więcej

Jak Perfekcyjna Pani domu składa koszulki?

Nie ma jednej metody na to jak składać koszulki dlatego my przedstawiamy jeden z wielu. Tu mamy przykład jak ‚Perfect Housewife’ składa koszulki. A Wy jaki macie patent na składanie koszulek?

Czytaj również: aktualne wymiary grafik na Facebooku! (więcej…)

Czytaj więcej

Skąd tak naprawdę wzięła się koszulka?

Koszulka. Najzwyklejszy T-shirt. Zapewne nikt z nas nie zastanawiał się nigdy nad tym, skąd tak naprawdę się ona wzięła. Historia koszulki może nie sięga aż do ery Neandertalczyka, jednak mimo swej niedługiej historii jest bardzo bogata i ciekawa niczym zdumiewający pawi ogon. Czytaj również: aktualne wymiary grafik na Facebooku! W naszych czasach koszulki noszone są […]

Czytaj więcej

Siatkówka: Znamy pary play-off #CLVolleyM

Wiemy z kim zagrają nasze zespoły:PGE Skra Bełchatów, Asseco Resovia Rzeszów i ZAKSA Kędzierzyn-koźle. Znamy pary play-off Ligi Mistrzów 2016/2017.

(więcej…)

Czytaj więcej

Walentynkowe prezenty wędrują do…

Nie było łatwo! Dlatego dopiero dzisiaj rozstrzygnięcie! (więcej…)

Czytaj więcej

Skoki narciarskie: Kalendarz imprez sportowych 2017. Gdzie i kiedy skaczą Polacy?

Mamy dla Was kalendarz wydarzeń sportowych 2017 skoczków. Gdzie i kiedy w tym  roku nasi skoczkowie wyskaczą medal? W kalendarzu sportowym kibica skoków na czerwono zapisana jest data MŚ w Lahti. (więcej…)

Czytaj więcej

Piłka nożna: Legia – Ajax, gdzie obejrzeć mecze 1/16 Ligi Europy 2016/2017

Znamy daty i godziny meczów 1/16 Ligi Europy 2016/2017.  Gdzie obejrzeć mecz Legia Warszawa – Ajax Amsterdam online i w TV. Zapraszamy do lektury.

(więcej…)

Czytaj więcej